Vánoce

18. září 2011 v 14:05 | Ter. Richico |  Já Píšu
Padající sníh, vůně skořice, která vládne po celém domě a Štědrý večer, na který se těší od nejmladších v rodině po nejstarší .. Taky se tak už těšíte na Vánoce? Je to asi předčasné psát 18.září o Vánocích, ale když já se už na Vánoce ták těším. Těším se na vločky, stavění sněhuláků, iglů a tento rok i na snowboard, blbnutí na bobech/sáňkách. Když jsem dneska v poledne koukala na černobílý film s panem Burianem, záviděla jsem jim. Chtěla bych na Štědrý den být v době kdy se černobílé filmy natáčely, protože jakou oni k lidem chovali úctu a každý se pozdravil a muži byli opravdoví gentlmani a dvořili s k dámám. A když se v tomto úhlu podíváte do naší součastné doby, málokterý kluk se nevetře do dveří hned, jak se dveře otevřou a pustí dívku jako první. Ale i přes to, že už takoví chlapci moc neexistujou, znám jich pár a vážím si jich.
Ale to jsem odbočila od téma na které píšu. Budete se divit, ale už i začínám vyrábět vánoční ozdoby aby nám ozdobily ten náš dům. Pamatuju si, že jsem minulý rok s tímhle začala v listopadu a nakonec jsem toho vyrobila doopravdy minimum. Dneska je i venku ošklivo, takže jsem si aspoň na vyrábění našla čas. Momentálně si pouštím vánoční píseň, kterou začínáme zpívat se školním sborem. Určitě ji budete znát.
Už jsem se rozhodla, že vytvořím rubriku s názvem ,,Vánoce'', kam budu zapisovat příběhy o Vánocích, tradice a obrázky :)
A už to ukončím. Prostě a jasně se už těším předčasně na Vánoce :)

Zde je ta Vánoční píseň, kterou zpíváme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama